Skontaktuj sie z nami

Chcesz zadać nam niezobowiązujące pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Strona główna  ›  Firma  ›  O nas

O nas

Firma Christiansfeld Autopolstring ApS powstała w 1991 roku w odpowiedzi na potrzeby klientów Vejstruprød Busimport ApS, którzy prosili również o naprawy oraz wykonanie nowych tapicerek w swoich autobusach. Christiansfeld Autopolstring Ltd. znajduje się na południe od Kolding w pobliżu autostrady Południowej Jutlandii.

 

Zajmujemy się renowacją autobusów, minibusów, samochodów osobowych, samochodów ciężarowych,
jachtów, łodzi motorowych, camperów, przyczep campingowych, jak i wszelkiego rodzaju naprawy tapicerek. Szyjemy na życzenie klienta zagłówki z logo, zasłony autobusowe i nie tylko.

 

Posiadamy duży magazyn materiałów. Firma Autopolstring zatrudnia 4 wysoko wykwalifikowanych pracowników, pracujących na najwyższej jakości materiałach i skórach tapicerki motoryzacyjnej. Autopolstring to również konkurencyjne ceny oraz rabaty.

 

W Danii zajmujemy się naprawą foteli autobusowych oraz wykonywaniem prac tapicerskich dla łódek, campingów, itp. Znaczna część napraw oraz tapicerowanie całych autobusów, zostały przeniesione do naszego oddziału w Nekli w Polsce - Autopolster Sp. z o.o. W okresie kiedy nasz warsztat w Polsce ma bardzo dużo zamówień, albo nasi klienci mają życzenie, aby naprawę wykonać w Danii, wykonujemy wtedy również zmianę tapicerki w całych autobusach.

 
© 2015  |  Autopolster Sp. z o.o.
Projekt i realizacja KAMPEKI